mountain sea forest
Садиба

Садиба "У Наталки" (3441)

City Закарпатская область,
Душ Свободный WIFi

(цены не указаны)

контакты
Закарпатська область Воловецький район с.Гукливий
+38 (050) 519-68-48

К сожалению, владелец не предоставил актуального прайса.

Село Гукливий (венг. Zugo) знаходиться у Воловецькому районі, Закарпатської області України. Розташовано в долині між Боржавськимі полонинами і Бескидським хребтом. На відстані 5 км. від районного центру і залізничної станції Воловець, на автодорозі Воловець - Міжгірря.
Перша згадка про Гукливве в історичних документах відноситься до 1600 р. Назву село отримало від невеликого потоку Гуклівчика, який протікає через село.
У XVII ст. село увійшло в Мукачевську домінію і стало власністю графів Шернборнів. Через деякий час новим вледельцем в окрузі став підприємець Грінберг. Після Першої світової війни територія належала Чехословакії. У березні-квітні 1919 р. в селі існувала Радянська влада. З 1939 р. по 1944 р. входить до складу Угорщини.
Головною визначною пам'яткою села Гукливий є унікальна дерев'яна церква і дзвіниця Святодуховськая. Побудована вона в XVIII ст. і освячена на честь Святого Духу. Храм є самою старовинною сакральною спорудою у Воловецькому районі.
Також тут знаходиться старовинний рукопис - документ, відомий під назвою «Гукливський літопис». Саме з цих даних можна дізнатися, що село було засноване вихідцями з Галичини Іваном Бобко і Петром Пецковіче. Архітектурний пам'ятник був відреставрований в 1970-1971 рр. Довгі роки хранителем цього унікального храму був вчитель біології Гуклівської школи Михайло Тюшка. Тільки завдяки його старанням цей пам'ятник архітектури у часи радянської влади не був знищений повністю (у 80-х роках минулого сторіччя церкву пограбували). У 2002 р. храм відреставрували. В даний час він в хорошом стані.

Сервис "Садиба "У Наталки"" предоставляет следующие услуги:


Душ
Душ
Свободный WIFi
Свободный WIFi

К сожалению, никто еще не оставлял отзывов.

Похожие места