mountain sea forest
У діда Віктора

У діда Віктора (4295)

City Ивано-Франковская область, Яремче
Паркинг Душ Свободный WIFi Питание Прачечная Бар
  • У діда Віктора
  • У діда Віктора
  • У діда Віктора
  • У діда Віктора
  • У діда Віктора
  • У діда Віктора

(цены не указаны)

контакты
Яремче, Хоткевича 52

К сожалению, владелец не предоставил актуального прайса.

Садиба "У діда "Віктора" має зручне розташування - з одного боку це тихе зелене місце під скелею Слон, яка височіє над гірською річкою Прут з каскадом перекатів - природним аналогом джакузі. З іншого за 10-15 хвилин пішки можна дістатитися до залізничного та автовокзалів, магазинів, ринку, закладів харчування більшості муніципальних та державних установ тощо.

Шанувальники карпатської природи оцінять близькість річки та лісу, чисте гірське повітря та кришталеві водограї. До Ваших послуг туристичні маршрути різної складності для різних пір року. Хто планує зимовий відпочинок, оцінить те, що до нас зручно дістатися за будь якої зимової погоди і те, що від нас Ви швидко зможете потрапити на зимові лижні траси туркомплексу Буковель та с. Яблуниця.

В подвір'ї є місце для стоянки кількох авто. Також до Ваших послуг мангал з дровами та міце для відпочинку на повітрі під розлогими старими яблунями.

Пропонуємо двокімнатні номери зі зручностями на 2 поверсі приватного деревяного будинку з окремими входами. Площа номера 40 кв м. 

Сервис "У діда Віктора" предоставляет следующие услуги:


Паркинг
Паркинг
Душ
Душ
Свободный WIFi
Свободный WIFi
Питание
Питание
Прачечная
Прачечная
Бар
Бар

К сожалению, владелец не предоставил местоположение.

К сожалению, никто еще не оставлял отзывов.

Похожие места